پوکه بادامی

خلاصه

در این مقاله می خواهیم تعریفی از پوکه بادامی ارائه داده و همچنین ویژگی ها و کاربرد های آن را شرح دهیم و در صورت مناسب بودن این نوع پوکه با نیازتان، می توانید آن را با شماره هایی که برای شما قرار داده ایم سفارش دهید.

پوکه بادامی چیست و چگونه آن را تهیه کنیم؟

از دیگر انواع پوکه های معدنی، پوکه بادامی است که یکی از پر کاربرد ترین انواع پوکه می باشد. تفاوت اصلی پوکه بادامی با دیگر انواع پوکه در سایز و اندازه ی آن است؛ به صورتی که پوکه بادامی اندازه ای مابین ۱۵ تا ۳۰ میلی متری دارد و نسبت به پوکه فندقی و عدسی بزرگ تر می باشد؛ در نتیجه وزن آن در متر مکعب نیز پایین تر خواهد و بود و کاربرد آن نیز در اموری که هر چه وزن بتون کمتر باشد، کیفیت کار بالاتر خواهد شد، مانند سقف و کف سازی ساختمان، بسیار زیاد خواهد بود.

پوکه بادامی

پوکه بادامی چگونه شکل می گیرد؟

نحوه تشکیل شدن سنگ پوکه در انواع مختلف آن به یک شکل است چرا که به سنگ هایی پوکه یا پومیس گفته می شود و می توان از آن ها استفاده کرد که فضا های خالی یا تخلخل سنگ به دلیل حبس گاز هنگام فوران آتش فشان است، در آن وجود داشته باشد؛ به همین دلیل به صورت کلی پوکه بادامی و دیگر انواع پوکه، به همین شکل به وجود می آیند؛ دلیل اسحکام بالا و تحمل فوق العاده ی پوکه در مقابل فشار، گرما و سرما نیز همین است.

چه ویژگی هایی باعث محبوبیت پوکه بادامی شده است؟

  • یکی از ویژگی های پوکه بادامی، اندازه بسیار مناسب آن برای برخی فعالیت های رایج در ساختمان سازی می باشد.
  • جرم پایین نسبت به حجم آن و همچنین استحکام بسیار خوب آن نسبت به وزنش، از ویژگی های فوق العاده ی پوکه ی بادامی است.
  • سهولت دسترسی، برداشت و توزیع و همچنین قیمت مناسب آن باعث محبوبیت هر چه بیشتر این نوع پوکه شده است.
  • پوکه بادامی را دو رنگ سیاه و سفید می توان یافت؛ البته اغلب به دلیل فراوانی و استحکام بیشتر، از پوکه بادامی سیاه استفاده می کنند.
  • عمر بسیار بالا و مقومت بسیار زیاد آن در برابر گرما و سرمای بسیار زیاد
  • عایق بودن در مقابل گرما، سرما و صدا و همچنین موجودیت میزان قابل توجهی املاح مناسب برای گیاهان، از دیگر ویژگی های پوکه بادامی می باشد.

اندازه مناسب از ویژگی های پوکه بادامی

 محصولات مشابه: پوکه نخودی، پوکه عدسی

کاربرد پوکه بادامی چیست؟

بیشترین استفاده پوکه بادامی در کفسازی و شیب بندی سقف ساختمان و همچنین بتن استفاده شده در سازه های ساختمانی است؛ چرا که مقاومت بالا و وزن پایین آن در نهایت امنیت بیشتری برای منازل به ارمغان می آورد.

کف سازی از کاربرد های پوکه بادامی

مانند دیگر انواع پوکه معدنی، پوکه بادامی نیز برای زمین های کشاورزی و تزریق املاح مناسب برای رشد محصولات، کاربرد دارد.
از پوکه بادامی سفید می توان برای تزیین پارک ها، باغچه ها و مسیر های عبور مناظر دیدنی و ساختمان ها استفاده کرد.

تزیین باغچه با پوکه بادامی سفید

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود دیگر محصولات شرکت را مشاهده فرمایید.

نحوه سفارش و خرید پوکه بادامی

شرکت پوکه معدنی منتشلو با سابقه ای درخشان در حوضه تولید و توزیع پوکه بادامی و دیگر انواع پوکه معدنی، آماده است تا سفارشات متقاضیان را در سر تا سر کشور پوشش دهد و محصول مورد نیاز را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان خود ارسال نماید. در صورت تمایل به سفارش وخرید پوکه بادامی و دیگر انواع پوکه معدنی  و همچنین جهت دریافت مشاوره برای انتخاب مناسب نوع پوکه برای فعالیت خود، می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۳۳۸۶۵۲ تماس حاصل فرمایید.

(اعتماد شما رضایت ماست)

پوکه معدنی قروه را از کجا خریداری کنیم؟ ⭐

پوکه معدنی قروه را از معدن منتشلو خرید کنید جهت تماس با ما با شماره ۰۹۱۸۲۴۹۷۸۱۲ در تماس باشید


Tags

Comments are closed